hakkımızda

Skincaregang markası olarak bizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz.

Doğal taşların çarpık estetiğinden ilham alarak 2020 yılı itibari ile adım attığımız bu sektörde, kozmetiğe olan ilgi ve de deneyimlerimizi Skincaregang markamız altında birleştirdik. Skincaregang markası olarak, dikkat ettiğimiz birçok şey bulunuyor. Bunlardan ilki, herkesin severek kullanabileceği sabun, vücut yağ ve losyon ürünleri geliştirmek; ikincisi, kaliteli ve herkesin ulaşabileceği fiyatta ürünleri sunarak müşteri memnuniyetini ön planda tutmak ve son olarak da vegan formülleri ile hiçbir zaman hayvanlara zarar vermemektir. Sitemizde göreceğiniz doğa ve hayvan dostu ürünlerin tümü, uzun arge çalışmaları ve de yapılan testler sonucunda markamız ürünlerine dahil ettiğimiz, içimize sinen, severek kullandığımız ürünler olacaklar. Severek kullandığımız ve sizin de severek kullanacağınızı bildiğimiz bu ürünlere sahip olmanız bizi çok heyecanlandırıyor. Ürünleri denedikten sonra bir kullanıcı olarak yorumlarınız ve önerileriniz bizim için oldukça önemli. Sormak istediğiniz bütün sorular ve iletişim için e-posta adresine ya da aşağıda yer alan sosyal medya hesaplarına yazabilirsiniz.

Misyon

Markamızın kurulum yılı 2020 itibariyle ürünlerimizin içeriği, kokusu, dokusu ve şekillerinde adım adım titizlikle çalışmalarda bulunuyoruz. En değerli malzemelerle içimize sinen ve bizim de kullanmayı isteyeceğimiz ürünleri ortaya koyuyoruz. Ürün üretim aşamasında tamamen tüketici gözü ile çalışarak, tüketiciye ulaşmadan önce sürekli deneme süreçlerinde bulunmamızın yanı sıra, geri dönüşlere göre revize ederek, kullanıcı beklentilerini en üst düzeyde karşılamayı hedefliyoruz.

Vizyon

Butik bir marka olarak başladığımız bu süreçte, önümüzdeki yıllarda işimize olan sevgimiz ve bağlılığımız ile tüketici istekleri ve ihtiyaçlarını hep en ön planda tutarak Türkiye’yi tüm dünyada gururla temsil eden ve de tercih edilen bir dünya kozmetik markası olmak.